Novinky

26 srp

Words travel worlds. Translators do the driving. Anna Rusconi

Naši špičkoví překladatelé budou Vašimi řidiči a přiblíží Vám svět. Díky jejich mnohaletým zkušenostem a kvalifikaci v oboru si můžete být jisti, že v jazykovém centru Berlitz Praha vždy obdržíte perfektní a bezchybný překlad Vašich dokumentů z angličtiny do češtiny a naopak. Všechny překládané dokumenty navíc podstupují závěrečnou kontrolu rodilými mluvčími pro zajištění preciznosti a přirozenosti textu a jsou zformátovány do podoby originálu či podle specifických požadavků klienta.

Více info
26 čec

Nenechte se zaskočit otázkami v angličtině! Přizvěte na Vaši konferenci, obchodní jednání či zahraniční návštěvu tlumočníka, abyste předešli nedorozumění a zajistili tak hladký průběh celé akce. Jazykové centrum Berlitz Praha pro Vás zorganizuje profesionální tlumočnický servis.

Více info
16 čen

Překladatelský tým jazykového centra Berlitz je tu pro Vás s nabídkou expresních služeb v oblasti překladů z / do anglického jazyka. Samozřejmostí je jazyková korektura a závěrečná kontrola rodilým mluvčím, abyste si mohli být naprosto jistí, že dostáváte přesný a reprezentativní dokument. Podívejte se na naši detailní nabídku.

Více info
15 kvě

Přestože je angličtina velmi rozšířená, obstarání kvalitního a věrného překladu bývá náročné. Jsme tu ale my a naše spolehlivé a prověřené služby.

Více info