Rychlé překlady diplomů

on 13 duben 2016
Vytvořeno: 13 duben 2016

Ať už se chystáte do zahraničí za studiem, nebo za prací, a potřebujete rychle a kvalitně přeložit svůj diplom, neváhejte a obraťte se na jazykovou školu Berlitz®. Její překladatelský tým je Vám plně k dispozici.

Z jakých jazyků překlady nabízíme?

Nabízíme překlady nejen z angličtiny (a samozřejmě i do angličtiny), ale také z dalších jazyků, jako jsou: němčina, francouzština, ruština, italština, aj.

Kdo je náš překladatelský tým?

Tuto vysoce odbornou práci provádí odborníci s příslušnými certifikáty. Samozřejmostí je z naší strany provedení konečné jazykové korektury veškerých překladů.

Co dále, kromě diplomů, ještě překládáme?

Jazyková škola Berlitz® je Vám schopna zajistit překlady všech dokumentů, jako jsou např. smlouvy, technické popisy nebo odborné texty z různých oborů (medicína, právo apod.).

Jaké nabízíme termíny překladů?

Standardní překlady (texty o délce 2 000 slov), dodáme do 2 – 3 pracovních dnů.
Expresní překlady nabízíme i do druhého dne! Obratem Vám sdělíme, zda je v danou chvíli expresní překlad dostupný, záleží na momentálním zaneprázdnění překladatelského týmu.
V případě, že se bude jednat o rozsáhlejší a náročnější překlady dokumentů, se s Vámi domluvíme na individuálním plánu dle Vašich představ.

Zajistíme Vám také překlady se soudním ověřením!

Obvykle se jedná o výpisy z rejstříku trestů, výpisy z obchodního rejstříku, doklady o vzdělání, plné moci, rodné, oddací a úmrtní listy, notářské zápisy atd.

Jaké jsou ceny překladů?

Základní cena je 590,- Kč (včetně DPH) za normostranu. Při následném soudním ověření počítejte s navýšením o 120,- Kč za každou stránku. Pro podrobnější představu ohledně cen i za další úkony související s překladem nahlédněte do ceníku překladů.

Naší prioritou je kvalitní, odborný a včasný servis pro Vás!

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte!