Tlumočení a překlady z/do anglického jazyka

on 26 srpen 2016
Vytvořeno: 26 srpen 2016

Words travel worlds. Translators do the driving. Anna Rusconi

Naši špičkoví překladatelé budou Vašimi řidiči a přiblíží Vám svět. Díky jejich mnohaletým zkušenostem a kvalifikaci v oboru si můžete být jisti, že v jazykovém centru Berlitz Praha vždy obdržíte perfektní a bezchybný překlad Vašich dokumentů z angličtiny do češtiny a naopak. Všechny překládané dokumenty navíc podstupují závěrečnou kontrolu rodilými mluvčími pro zajištění preciznosti a přirozenosti textu a jsou zformátovány do podoby originálu či podle specifických požadavků klienta.

tlumoceni a preklady z do anglickeho jazykaŠiroké spektrum překladatelských služeb

Vypracujeme pro Vás překlad ve standardním termínu dodání 2 – 3 dnů nebo v expresním termínu do 24 hodin od zadání. Využít můžete také autorizovaných překladatelských služeb, tj. překladů s kulatým razítkem pro komunikaci s úřady. Přesný termín dodání překladu vždy závisí na rozsahu a náročnosti zakázky a aktuální vytíženosti našich překladatelů.

Typy překladů

Obrátit se na nás můžete s rozmanitými zakázkami z různých oborů. Kromě obecné angličtiny překládáme také technickou, lékařskou či právnickou angličtinu. Zpracujeme pro Vás i tato zadání:

  • Produktové listy, uživatelské manuály, technické specifikace
  • Smlouvy, stanovy společnosti, protokoly, zprávy
  • Účetní závěrky, posudky
  • Úřední listiny, rodné a oddací listy, certifikáty a diplomy
  • Text webových stránek
  • Prezentace a popisky obrazového materiálu
  • Audio a video záznamy
  • Brožury, katalogy, prospekty a další

Náklady

Cena standardního dodání překladu jedné normostrany je 590,-. V případě expresního překladu si účtujeme příplatek 20 % k původní ceně, soudní ověření jedné strany překladu pak stojí 120,-. Detailní přehled cen překladatelských služeb Berlitz Praha najdete v našem ceníku.

Zadání zakázky

Před zadáním zakázky nás, prosím, kontaktujte telefonicky na čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím formuláře pro dohodnutí termínu a podmínek dodání. Zde Vám také sdělíme přesnou cenu překladu.

Před zadáním autorizovaných, tedy soudně ověřených překladů si, prosím, zajistěte úředně ověřenou kopii překládaného dokumentu, kterou nám dodáte ke zpracování, aby Vám byl zachován jeho originál.

Garantujeme Vám, že s našimi překladatelskými službami budete spokojeni!