Tlumočení do angličtiny a z angličtiny

on 26 červenec 2016
Vytvořeno: 25 červenec 2016

Nenechte se zaskočit otázkami v angličtině! Přizvěte na Vaši konferenci, obchodní jednání či zahraniční návštěvu tlumočníka, abyste předešli nedorozumění a zajistili tak hladký průběh celé akce. Jazykové centrum Berlitz Praha pro Vás zorganizuje profesionální tlumočnický servis.

 

tlumoceni do anglictiny a z anglictinyTlumočení v. překlad

Překladatelství se věnuje mnohem větší procento lingvistů než tlumočení. Významnou roli zde hraje fakt, že každá z těchto činností má jinou formu. Překladatelství využívá té psané, zatímco tlumočení se odehrává v reálném čase a mluvené podobě. Jde tedy o nejnáročnější jazykovou práci, která na tlumočníka klade velmi vysoké nároky.

Kromě perfektní aktivní slovní zásoby musí tlumočník také disponovat schopností předvídat, jakým směrem se hovor bude ubírat, aby mohl správně a rychle zareagovat. Většina tlumočníků se věnuje tzv. konsekutivnímu tlumočení, u kterého překlad zazní až po skončení původního hovoru. Současné tlumočení se nazývá simultánní a vyžaduje navíc nadstandardní kognitivní funkce.

V jazykovém centru Berlitz Praha Vám nabízíme služby v oblasti konsekutivního tlumočení z / do anglického jazyka.

Typy tlumočených akcí

Naši tlumočníci Vám jsou k dispozici pro následující situace:

  • Svatby, rozvodová stání, jednání na úřadech
  • Jednání u notáře
  • Soudní líčení, výslechy
  • Konference, prezentace
  • Mezinárodní návštěvy a prohlídky města
  • Mítinky, obchodní schůzky a jednání a další

Cena tlumočnického servisu

Vzhledem k náročnosti a specifičnosti služby je každá zakázka posuzována individuálně v závislosti na typu a rozsahu. Stálým klientům poskytujeme slevy stejně jako na obsáhlejší zakázky. Pro přesnou kalkulaci nás, prosím, kontaktujte s Vaší poptávkou a my Vám navrhneme nejvhodnější řešení včetně nákladů.

Spolehněte se na nás

Díky našemu dlouholetému působení na trhu Vám nabízíme opravdu špičkové a kvalitní služby v oblasti anglického jazyka a tlumočení. Zakládáme si na profesionalitě a spolupracujeme tedy pouze se zkušenými a certifikovanými tlumočníky.

Rádi Vám poskytneme doplňující informace osobně na telefonním čísle 273 136 015, kde s Vámi také dohodneme detaily ohledně Vaší poptávky.