oficiální překlady angličtina

Oficiální překlady z angličtiny a do angličtiny

Máte dokumenty v češtině, které potřebujete přeložit do angličtiny? Anebo naopak, potřebujete dokonale porozumět dokumentu v angličtině? Nespokojte se s přibližnými a nekvalitními překlady! Překladatelská agentura Berlitz pro vás dokáže přeložit dokumenty profesionálně, například pro úřední účely nebo abyste je mohli použít u soudu jako důkaz? Zajistíme Vám odborné překlady ve všech oborech, včetně velmi odborných textů z lékařského a technického oboru.

Překladatelé do angličtiny - rodilí mluvčí a jazykoví odborníci

Jazyková škola Berlitz nabízí profesionální překlady s překladatelským razítkem během 2-3 pracovních dnů. Překlady do angličtiny v překladatelské agentuře Berlitz provádějí rodilí mluvčí, kteří bravurně ovládají i češtinu tak, aby byli schopni zajistit bezchybný překlad dokumentu. Texty, překládané do češtiny, navíc procházejí jazykovou korekturou, abychom Vám zajistili bezchybné texty také v češtině.

Rychlé překlady do angličtiny

Překladatelské služby si u nás můžete objednat osobně v jazykové škole Berlitz Praha, ale také telefonicky nebo emailem. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku.

Pokud jde o složitější texty a větší zakázky, rádi Vám vyjdeme vstříc a domluvíme se na individuálním postupu překladu a předávání již přeložených textů tak, abyste na vyhotovení celé zakázky nemuseli čekat dlouho.